خانه » مقاله ها » تغذیه » نابودی سلول های سرطانی
نابودی سلول های سرطانی

نابودی سلول های سرطانی

به عزیزانی که دوستشان دارید بگید یعنی به همه بگید شاید هزاران نفر نجات یابند(به خصوص کودکان) و در این دنیا که هر کی به فکر خودش است و بس …. شما میتوانید به وظیفه انسانی خود عمل کنید.

لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، و ۱۰۰۰۰ بار قویتر از شیمی درمانی عمل می کند. چرا ما چیزی درباره آن نمی دانیم؟
اینک شما می توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید ، از طریق اینکه به او بگوئید که آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.

طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد.
اگرمی توانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید .
بسیاری از مردم دراثر سرطان می میرند درحالیکه این راز همچنان حفظ می شود تا منافع شرکت های داروسازی به خطرنیافتد.

لیمو ترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود ، به صورت شربت و یا صور دیگر. جالب ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست ها و تومورهاست . ثابت شده است که این گیاه درمان گر همه انواع سرطان است.همجنین بعنوان یک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب می شود . فشار خون بالا را تنظیم می کند و و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می کند. منبع چنین اطلاعاتی بسیارجالب است ، یکی از بزرگترین تولید کننده های دارو در دنیا . این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که ازسال ۱۹۷۰ انجام شده است نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در ۱۲ نوع سرطان ازجمله سرطان روده ، سینه ، پروستات ، ریه و پانکراس نابود می کند.

منبع : www.atreeart.com

باز نشر : آکادمی یوگا مازندران

http://www.yogaacademy.ir

 

۲ نظر

  1. پریچهر ایرانی

    خوردن هر روز صبح ۱ لیوان اب ولرم ۱ قاشق عسل و ۲ قطره ابلیمو باعث ایمن شدن بدن در برابر بسیاری از بیماریها میشه. و اگه به طور مداوم مصرف کنید میبینید که هیچ وقت سرما نمیخورید.

    • آکادمی یوگا مازندران

      سپاس از پریچهر ایرانی گرامی ، بله این معجون بسیار کارا و مفیده و میشه میزان آبلیمو بیشتری هم استفاده کرد این معجون غیر از سرما خوردگی برای بالا بردن ایمنی بدن بسیار مفیده ، شاد و سلامت باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*