خانه » مقاله ها » مقاله های عمومی » مطلبی مهم برای درمان بسیاری از بیماریها
مطلبی مهم برای درمان بسیاری از بیماریها

مطلبی مهم برای درمان بسیاری از بیماریها

مطلبی شگفت انگیز و معجزه اسا با روغن مالی کف پاها
درمانی عجیب و بسیار تاثیر گذار برای انواع دردها ..که کمتر پزشکان به بیماران توصیه میکنند ان هم به دلیل کسادی کارشان..

*شاید به گوش خیلی ها نا آشنا و عجیب باشد اما این کاملا واقعیت دارد سبب اصلی بسیاری از بیماری ها خشکی کف پا است که با روغن مالی رفع می شود.که این روش بهترین راه رفع خشکی تامین گرمی و رطوبت کافی برای بدن است که این امر با وارد کردن روغن های گرم و ملایم به بافت ها کف پا درمان بسیاری از بیماریها میسر می شود.روغن مالی کف پاها در بازتاب درمانی و ارتباط با سلامت همه ارگان های کل بدن نقش مهمی را ایفا میکند ..

روش استفاده: هر شب کف پاها را با روغن زیتون،کنجد طبیعی ، روغن بنفشه و روغن سیاه‌دانه، زیاد روغن مالی کنید.مقدار روغن زیاد روی پوست پا استفاده کنید چراکه فرایند جذب تا صبح ادامه خواهد داشت.روغن های بسیار نافذ هستند و سریع از طریق کف پا در بافت بدن جذب می شوند. سپس یک کیسه فریزر پا کنید و روی آن جوراب بپوشید و یا پاها را در سلفون نرم و نازک بپیچید،صبح روغن را از پاها پاک کنید،این کار را تا یکماه ادامه دهید،تا معجزه ان را ببینید..حتی با چند بار استفاده تاثیر درمانی ان را در وضعیت سلامتیان به وضوح خواهید دید..

انواع روغن ها را برای ماساژ کف پا میتوان استفاده کرد، اما روغن های زیتون و کنجد ، بنفشه و سیاه‌دانه ،روغن های ملایم بدون حساسیت با تاثیر فوق العاده زیاد هستند،؛از روغن های سوپرمارکتی استفاده نکنید. روغن های ذکر شده باید بو و عطر مخصوص خود را داشته باشند ،در غیر این صورت قابل اطمینان نیستند.

درمان اختلالات بدن با روغن مالی کف پا عبارتند از …..

ـ تظاهرات پیری مثل چروکیدگی ها، سفیدی موها، ـ غم و افسردگی
ـ یبوست ـ خشکی پوست بدن، کف پاها، سوزش کف پا ـ کاهش فعالیت ارگان ها مثل کاهش ضربان قلب، کاهش فعالیت تخمدان ها و یائسگی زودرس، کم کاری تیروییدـ حساس بودن به سردی و گرمی ـ ضعف حافظه و کندی فرایندهای فکریـ ناتوانی در فراگیری و ذخیره اطلاعات ـ تشکیل بافت های متراکم و فیبری مثل فیبرومـ فشارخون بالا در افراد سردـ فشار خون پایینـ کم خونی ،پوکی استخوان …ـ ـ دردهای شدید کوتاه مدت و تیر کشنده مثل دردهای قلبی، قاعدگی، میگرن و .کاهش چربی خون ..- خشم زیاد ـ اسپاسم و گرفتگی عضلانی- ضعف جنسی و بی میلی جنسی ـ عدم تمرکزـ دیابت خصوصا نوع ۲- ـ انعطاف ناپذیری و شکنندگی – اگزمای حاد در پاها -زیبایی و درخشش پوست صورت- از بین بردن زگیل پا – زانو درد-کمردرد-رماتیسم و مهمتر از همه بسیاری از سرطان ها *(در سرطان ها این روش بسیار تاثیر گذار میباشد، چرا که سرطان ها سردی و خشکی هستند و روغن ها تاثیر مقابل آن را دارند و بدن را از سم پاک می کنند. اما در بدخیمی ها که داغ هستند بهتر است از روغن ملایم تر مثل روغن زیتون استفاده شود..) با ارزوی سلامتی برای تک تک شما دوستان.

درمان همه دردها در این طبیعت زیباست،حتما این روش را امتحان کنید. هم بی ضرر است و هم درمان معجزه اسای همه دردهایتان،به فکرسلامتی خود باشید..

منبع : صفحه جملاتی از رز طلایی

بازنشر : آکادمی یوگا مازندران

http://www.yogaacademy.ir

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*